Wnętrze londyńskiej restauracji hotelowej Angels & Gypsies i baru Communion Bar wypełniają witraże. Specyficzny wystrój zyskał uznanie klientów i krytyków. Restauracja została uznana za jedną z 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii w 2013 roku wg The Times (ranking opublikowany w numerze z 6 listopada 2013 r).
Zespół pięciu małych witraży, po prawej stronie, opowiada o walce z grzechem. Przedstawiono strącenie zbuntowanych aniołów, walkę Archanioła ze smokiem symbolizującym zło, Sąd Ostateczny nad duszami, zwycięstwo nad śmiercią i grzechem przez zbawienie i ponowne złączenie się z Bogiem w niebie. Ostatni witraż to Chrystus w postaci baranka, którego ofiara i zmartwychwstanie przyniosły Człowiekowi zbawienie. Krew baranka ścieka do kielicha, symbolu eucharystii i komunii.
Każdy z witraży ma wymiar 075 m x 0,7 metra. Są zamontowane na ścianie sali baru, obok siebie, w drewnianych kasetonach.
Witraże wykonywane były w dwóch etapach. Najpierw, w 2007 roku, w sali na parterze budynku powstał cykl "Anioły i Cyganie". Trzy witraże: "Anioly i Tańczący Cygan", "Tancerka", "Cygański Tabor", wypełniają okna zewnętrzne przyciągając i witając Klienów. Czwarty witraż: "Biwak przy ognisku" wisi na ścianie w sali restauracyjnej jako podświetlony dekoracyjny obraz. Witraże te można zobaczyć klikając w mapkę poniżej:
W drugim etapie, w 2013 roku, w nowo powstałym "Communion Bar" w piwnicy budynku zamontowano aż 15 podświetlanych witraży o tematyce sakralnej. Przy zejściu do piwnicy na ścianie zawisła "Drabina Jakubowa". W sali baru, eksponowana jest: "Trójca Święta" - zespół trzech witraży. Tam też wisi "Złoty Cielec" i zespół dziewięciu witraży - "Wygnanie z Raju" i "Walka Dobra ze Złem". Najważniejszy sprzęt we wnęrzu czyli bufet baru jest udekorowany "Przejściem Żydów przez Morze Czerwone". Witraż ten wypełnia przestrzeń pod kontuarem odwzorowując jego kształt - wygina się w łuk. Witraże te można obejrzeć też klikając w miniatury na mapce poniżej: